چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨

  

 
ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|نقشه سايت|Español
Title
iran
7
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع رایزن فرهنگی ج.ا.ایران جناب آقای اسماعیلی در موسسه آل البیت (ع) در مادرید

موسسه آل البیت (ع) به منظور پاسداشت فعالیت های رایزن فرهنگی کشورمان در اسپانیا جناب آقای اسماعیلی، با حضور سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران و اعضای سفارت و نیز رئیس موسسه آل البیت آقای ابوعمار، به همراه دانشجویان و هموطنان مقیم مادرید و نیز جمعی از شیعیان عراقی، افغانستانی، مراکشی، پاکستانی و هندی ساکن این شهر، و نیز همکاران رایزنی فرهنگی برگزار شد.

در این نشست ابتدا آقای" ابوعمار" رئیس موسسه آل البیت ضمن خوشامدگویی به حضار، از حضور و همکاری نزدیک آقای اسماعیلی با موسسه خود ابراز خرسندی کرده  و از زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمود و ادامه این همکاری نزدیک را در آینده خواستار شد.

پس از ایشان جناب آقای قشقاوی سفیر محترم ج.ا.ایران  ضمن خوش آمد گویی گفتند که آقای اسماعیلی رایزن فرهنگی ما یکی از فعال ترین افراد مامور در اسپانیا بود که در دوره کوتاه همزمانی ماموریت خود با ایشان فعالیت های خوبی را از سوی رایزنی فرهنگی مشاهده کرده و از ایشان قدردانی می نمایم. همچنین خطاب به آقای ابوعمار ابراز امیدواری کرد که این همکاری دو جانبه در آینده و در زمان ماموریت همکاران دیگر نیزاسمترار داشته باشد.

در این جلسه پس از پذیرایی و صرف شام، آقای قشقاوی سفیر محترم با تعدادی از دانشجویان حاضر در جلسه در خصوص مسائل ایرانیان مقیم، از جمله باز کردن حساب بانکی، موضوع ارز دانشجویی، مشکلات کنسولی و نیز مکانی برای اجتماع ایرانیان به عنوان «خانه ایرانیان» گفتگو کرد. جناب آقای قشقاوی سفیر محترم در پاسخ به دانشجویان اعلام کرد که موضوع مشکلات مربوط به ارز و حساب های بانکی پیشتر به مقامات بالاتر در تهران منتقل شده و ابراز امیدواری کرد که بتواند در این راستا قدمی برای حل مشکلات بردارد. وی همچنین از همه دانشجویان و ایرانیان مقیم درخواست کرد که برای مشورت و حل مشکلات می توانند در محل سفارت به دیدن او بیایند و در دفتر  محل کارم به روی همه ایرانیان باز است.

آقای قشقاوی در پاسخ به یک هموطن مقیم در ارتباط با خانه ایرانیان گفت انشاء الله در آینده تلاش داریم بتوانیم چنین مرکزی را  که حقیقتا مورد نیاز است را راه اندازی کنیم.

 

در پایان این جلسه حضار با جناب آقای سفیر و نیز جناب آقای اسماعیلی عکس یادگاری گرفتند و پس از آن نشست به پایان رسید. ١٢:٥٦ - 1397/12/13    /    شماره : ٧٢٤٦٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٢١جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پرچم مقدس ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سازمان فرهنگ و ارتباطات

شورای عالی ایرانیان خارج از کشور

امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مجله دنیای ایرانی

گسترش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی ویژه کودکان

سايت آموزش زبان فارسي

شبکه جهانی جام جم

شبکه بین المللی تلویزیونی آی فیلم

رادیو ایران

میراث فرهنگی ایران

پیک دوستی
vote
این وب سایت در اطلاع رسانی برنامه های رایزنی چه اندلزه مفید است؟

خیلی زیاد (39%)

70

زیاد (17%)

30

کم (44%)

79


تعداد کل اراء :(179)
UsersStats
Visitorsofpage: 645279
Visitorsofday : 45
Visitorsofpage : 2274894
Onlinevisitors : 8
PageLoad : 1.3750