يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧

  

 
ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|نقشه سايت|Español
Title
iran
برج میلاد
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه 450 فیلم جدید درباره جبهه مقاومت در اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی

محمود اشتری روز دوشنبه در حاشیه دومین روز این اجلاس در مشهد به خبرنگار ایرنا گفت: مهمترین هدف اجلاس سالانه اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی وحدت و انسجام شبکه ها و موسسات رسانه ای اسلامی برای ارائه محصولات اثرگذار است. 
وی ادامه داد: در این اجلاس و نمایشگاهی که با عنوان فیلم اسلامی در حاشیه آن برگزار شده همه موسسات و فعالان رسانه ای گرد هم می آیند و حول محور وحدت اسلامی، معارف اسلامی و معارف رضوی مانند مهره های تسبیح یک زنجیره مقاومت را تشکیل می دهند. 
مسئول کمیته رسانه و تبلیغات نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی گفت: در واقع برگزاری اجلاس و نمایشگاه تبدیل رسانه های اسلامی به یک صدای قوی و مقاوم در برابر دشمن، تروریسم داعش و اسلام هراسی در جهان است تا بتوانند در عرصه رقابت با رسانه های غربی پیام کشورهای اسلامی را به گوش جهانیان برسانند. 
وی افزود: در واقع رسانه های عضو اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی بودند که در جنگ 22 روزه و جنگ 33 روزه غزه و لبنان توانستند مظلومیت و غربت مردم مقاوم فلسطین و لبنان را به گوش جهانیان برسانند و پیروز میدان در عرصه اطلاع رسانی باشند. 
اشتری ادامه داد: مهمترین اقدام موسسات رسانه ای عضو این اتحادیه که در نهمین اجلاس قابل بیان است فعالیت رسانه ای آنان علیه تروریسم داعش می باشد بطوری که در نزدیکترین خطوط مقدم جبهه به بهترین نحو ممکن از جنایات تروریستهای داعش علیه مردم سوریه و عراق تصویربرداری کردند و به اطلاع مردم رساندند. 
وی گفت: در مراسم پایانی این اجلاس از شهدای رسانه ای که در زمان تصویربرداری و خبرگیری از جنایات تروریستهای داعش به شهادت رسیدند تقدیر می شود. 
مسئول کمیته رسانه و تبلیغات نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی گفت: موسسات عضو این اتحادیه تاکنون فیلمهای فراوانی در مورد تروریسم داعش، جنایات آنها و عواقب عضویت در این گروه و اثرات جنایتی که مرتکب می شوند ساخته اند. 
نهمین اجلاس رادیو و تلویزیونهای اسلامی در چارچوب رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام با حضور 600 میهمان داخلی و خارجی و 230 شبکه از 36 کشور تا 13 تیر جاری در مشهد ادامه دارد. 
سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی وابسته به سازمان کنفرانس اسلامی(ISESCO) با عضویت 57 کشور اسلامی، کلانشهر مذهبی مشهد را برای سال 2017 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در آسیا انتخاب کرده است. 


١٢:٣٠ - 1396/04/12    /    شماره : ٦٨١٥٦١    /    تعداد نمایش : ٣٨٩جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پرچم مقدس ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سازمان فرهنگ و ارتباطات

شورای عالی ایرانیان خارج از کشور

امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مجله دنیای ایرانی

گسترش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی ویژه کودکان

سايت آموزش زبان فارسي

شبکه جهانی جام جم

شبکه بین المللی تلویزیونی آی فیلم

رادیو ایران

میراث فرهنگی ایران

پیک دوستی
vote
این وب سایت در اطلاع رسانی برنامه های رایزنی چه اندلزه مفید است؟

خیلی زیاد
زیاد
کم

UsersStats
Visitorsofpage: 607404
Visitorsofday : 101
Visitorsofpage : 2165116
Onlinevisitors : 15
PageLoad : 0.9531