يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧

  

 
ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|نقشه سايت|Español
Title
iran
شيراز - مرقد خواجه حافظ شيرازي
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

پروازهای مستقیم شرکت ماهان بین تهران -بارسلون از اول تیر ماه آغاز می شود

«حسین حسینی» مدیر بازاریابی و مدیر منطقه ای اروپا شرکت هواپیمایی ماهان در صحبت با خبرنگار ایرنا در مادرید در خصوص این افتتاح گفت : روز پنجشنبه اولین پرواز از مبدا تهران به بارسلون صورت می گیرد.  وی تصریح کرد :به عنوان آغاز به کار ، تصمیم گرفته شد نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی‌ ایران برای بازدید جاذبه های گردشگری به اسپانیا بیایند و متقابلا نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی اسپانیا برای بازدید جاذبه های گردشگری به ایران سفر کنند .
وی ضمن اشاره به اینکه مدت سفر نمایندگان آژانس های دو کشور ۴ تا ۵ روز خواهد بود ، توضیح داد : نمایندگان ایرانی در نخستین پرواز شرکت ماهان در روز پنجشنبه همراه مسافران به بارسلون سفر می‌ کنند و نمایندگان اسپانیایی چند ساعت بعد در پرواز خروجی به سوی ایران خواهند رفت .
حسینی از سوی دیگر خبر داد که در مراسم افتتاحیه ، سفیر و رایزن بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا ، مقامات ارشد گردشگری کاتالونیا ، سفیر اسپانیا در تهران، مقامات اتاق بازرگانی بارسلون افزون بر مقامات ارشد فرودگاه ال پرات بارسلون حضور خواهند داشت .
وی در مورد ابعاد اصلی‌ این راه اندازی تصریح نمود :این اولین پرواز است و برای اسپانیایی ها بسیار اهمیت دارد به این خاطر که ایران یک بازار در حال رشد است و برای ما نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا هر سال تعداد گردشگران اسپانیایی که به ایران می‌ آیند، روز افزون است .
این مسئول شرکت ماهان افزود :یکی‌ از چیزهایی‌ که گردشگر برای عزیمت احتیاج دارد و خیلی‌ از راه ها را باز می‌ کند ، پرواز مستقیم است زیرا در حال حاضر ، زمان سفر بسیار طولانی است و مسافر ۱۲ تا ۱۵ ساعت در راه است در حالی‌ که با پرواز ماهان ، این زمان را به کمتر از ۶ ساعت می‌ رسانیم که این یک امر مهمی‌ است و مسافران زیادی را برای سفر به ایران جذب می‌ کند .
حسینی در این مورد که آیا پیش بینی‌ شده که پروازی از مادرید به تهران وجود داشته باشد ، گفت : این بستگی به میزان استقبال گردشگران دارد.
وی با تاکید بر اینکه در نخستین پرواز گروهی از مسافران چینی نیز از تهران عازم بارسلون می شوند، گفت : در کنار مسافران ایرانی و اسپانیایی، همچنین مسافرانی از خاور دور از ایران به اسپانیا و بالعکس منتقل خواهند شد.


١٣:٠٠ - 1396/03/30    /    شماره : ٦٨٠٧٥٨    /    تعداد نمایش : ٤٣١جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پرچم مقدس ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سازمان فرهنگ و ارتباطات

شورای عالی ایرانیان خارج از کشور

امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مجله دنیای ایرانی

گسترش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی ویژه کودکان

سايت آموزش زبان فارسي

شبکه جهانی جام جم

شبکه بین المللی تلویزیونی آی فیلم

رادیو ایران

میراث فرهنگی ایران

پیک دوستی
vote
این وب سایت در اطلاع رسانی برنامه های رایزنی چه اندلزه مفید است؟

خیلی زیاد
زیاد
کم

UsersStats
Visitorsofpage: 607427
Visitorsofday : 125
Visitorsofpage : 2165140
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 1.0312