شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧

  

 
ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|نقشه سايت|Español
Title
iran
برج میلاد
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: حضور حداکثری مردم در انتخابات برگ برنده جمهوری اسلامی در مقابل استکبار است

حجت الاسلام محمدعلی انصاری روز چهارشنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: مشارکت مردم در پای صندوق های رای یعنی توجه و تایید آنان از نظام و حاکمیت و لذا هر اندازه مشارکت مردم بیشتر باشد، این حضور به گفته حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برگ برنده ای برای نظام است.
وی افزود: اتکای به مردم به عنوان جمهوریت نظام و حاکمیت ارزش های اسلامی همچون دو بالی است که کشور را با هم به جلو می برد و هر اندازه مشارکت مردم در همه زمینه ها به ویژه انتخابات بیشتر باشد، برگ برنده ای برای کشور و بیمه ای برای جمهوری اسلامی است.
انصاری یکی از نشانه های مقبولیت هر نظامی را حضور مردم در پای صندوق های رای دانست و گفت: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا به دنیا نشان خواهد داد که ملت ایران با گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب به رغم دشمنی های استکبار و سم پاشی های آمریکا در روز 29 اردیبهشت این حماسه بزرگ را خلق می کند به گونه ای که دنیا از این حضور و فداکاری مردم تعجب کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همه مردم شرکت در انتخابات را وظیفه خود می دانند ولی توقعاتی از هر صنف و گروهی وجود دارد که با توجه به توانمندی های خود و حوزه ای که در آن کار می کنند، توان تاثیرگذاری بالایی دارند.
وی از ایثارگران به عنوان الگوهای حفظ امنیت کشور یاد کرد که در دوران هشت سال دفاع مقدس و سختی های انقلاب، برای حفظ این کشور جان و سلامتی خود را فدا کردند و امروز نگاه دنیا آن است که این افراد چگونه در صحنه های اجتماعی و سیاسی کشور حضور پیدا خواهند کرد.
این پژوهشگر مذهبی افزود: به همین دلیل از خانواده های ایثارگر توقع صددرصدی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی وجود دارد.
وی در ادامه گفت: جامعه هنری چون روح لطیفی دارند و انسان های شایسته ای در کشور هستند، از استقبال مردمی برخوردارند و هنرمندان چهره های محبوبی هستند که طرفداران بسیاری دارند که با حضور خود ضمن انجام تکلیف باعث حضور دیگران می شوند. 
انصاری تاکید کرد: به عنوان عضو کوچکی از خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در خدمت هنرمندان هستم از هنرمندان می خواهیم که با تشویق دیگران، خود نیز پیشتاز در شرکت پرشور انتخابات باشند.
به گزارش ایرنا سید رضا صالحی امیری در اسفند سال گذشته حجت الاسلام انصاری را به عنوان مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب کرد تا با صیانت از آرمان های والای انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه کارهای خود قرار دهد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود. حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند. 


٠٨:٣١ - 1396/02/28    /    شماره : ٦٧٨٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٥جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پرچم مقدس ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سازمان فرهنگ و ارتباطات

شورای عالی ایرانیان خارج از کشور

امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مجله دنیای ایرانی

گسترش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی ویژه کودکان

سايت آموزش زبان فارسي

شبکه جهانی جام جم

شبکه بین المللی تلویزیونی آی فیلم

رادیو ایران

میراث فرهنگی ایران

پیک دوستی
vote
این وب سایت در اطلاع رسانی برنامه های رایزنی چه اندلزه مفید است؟

خیلی زیاد
زیاد
کم

UsersStats
Visitorsofpage: 595209
Visitorsofday : 114
Visitorsofpage : 2128265
Onlinevisitors : 5
PageLoad : 0.8594