سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨

  

 
ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|نقشه سايت|Español
Title
iran
0
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

روزنامه لاوانگواردیا : دو پارک تهران

در این گزارش، شرح زیبایی از پل طبیعت واقع در تهران پایتخت ایران ارائه و با اشاره به اینکه معمار این پل یک دختر زیر 30 سال ایرانی است از مقایسه آن با بناهای مشهوری همچون سی و سه پل در اصفهان و تخت جمشید که سالانه میلیون ها نفر بازدید کننده دارند، خبر داده است. 
خبرنگار لاوانگواردیا می افزاید: این پل زیبای تهران روزانه پذیرای نه صدها، بلکه هزاران نفر است که برای لذت بردن از مناظر زیبای آن و گرفتن عکس سلفی به آن مراجعه می کنند. 
وی تصریح کرده از این پل دو منظره بسیار متفاوت به چشم می خورد که اولی شمال شهر تهران با طبیعتی کوهستانی و برج هایی مدرن می باشد و دومی منظره جنوب شهر تهران با ساختمان هایی قدیمی، کم طبقه و خاکستری که به رنگ بیایان اطراف خود درآمده اند. 
خبرنگار لاوانگواردیا از همین بخش گریزی به انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران زده و تاکید کرده است مناظر کاملا متفاوت دو طرف این پل در تهران شعار «محمدباقر قالیباف» مبنی بر تقسیم شدن ایران به دو گروه 96 و 4 درصدی را به ذهن ها می آورد هرچند خود وی در 12 سال گذشته شهردار پایتخت ایران بوده است. 
وی سپس با ارایه توضیحی درخصوص مفهوم شعار 96 و 4 درصد محمدباقرقالیباف، به نکته دیگری مبتنی بر دو پارک کاملا متفاوت از هم در منتهی الیه این پل اشاره نموده است. 
براین اساس، پل طبیعت تهران دو پارک طالقانی و آب و آتش را به هم وصل می کند که اولی با همه زیبایی هایش نماینده سنت و ارزش های اسلامی است به شکلی که موزه دفاع مقدس و یادبود شهدای هسته ای را در خود دارد. 
در ادامه توضیحی درخصوص پارک آب و آتش داده و با اشاره به خدماتی که در آن ارائه می شود، از آن به عنوان نماد مدرنیته یاد می کند. 
این خبرنگار می افزاید: مردمی که از پارک آب و آتش استفاده می کنند بدون هیچ گونه تقسیم بندی در کنار هم قرار می گیرند و حتی تندروهایی که در مخالفت با این سبک زندگی فعالیت می نمایند، هم از خدمات آن بهره می برند. ( ایرنا )


٢٠:٣٠ - 1396/02/27    /    شماره : ٦٧٨٢٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٢جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پرچم مقدس ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

سازمان فرهنگ و ارتباطات

شورای عالی ایرانیان خارج از کشور

امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مجله دنیای ایرانی

گسترش زبان فارسی

آموزش زبان فارسی ویژه کودکان

سايت آموزش زبان فارسي

شبکه جهانی جام جم

شبکه بین المللی تلویزیونی آی فیلم

رادیو ایران

میراث فرهنگی ایران

پیک دوستی
vote
این وب سایت در اطلاع رسانی برنامه های رایزنی چه اندلزه مفید است؟

خیلی زیاد (39%)

70

زیاد (17%)

30

کم (44%)

79


تعداد کل اراء :(179)
UsersStats
Visitorsofpage: 629260
Visitorsofday : 327
Visitorsofpage : 2225754
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 1.5000